Drukuj
Odsłony: 2026

Anielski Młyn zalany. 1.08.2014

Tak wygląda nasz alternatywny muzyczny klub po tym jak kilka tygodni temu został zalany przez uszkodzony system kanalizacji . Zanim zaczęliśmy remont pomieszczeń 1 , 2 i 3 uszkodzona kanalizacja zalała pomieszczenie główne nr. 3 scenę . Mimo ,iż firma prowadząca wykopy w miarę szybko zaczęła usuwać awarie nasz klub , który znajduje się w dolnej części budynku w samym centrum miasta zalano na wysokość ok. 30 cm. To co teraz musimy zrobić , to osuszyć podłoże .W tym celu została zakupiona nagrzewnica na gaz. Niestety musimy zerwać stara scenę i zbudować nowa . To jednak wymaga czasu i jest sporym utrudnieniem finansowym dla nas.

Anielski Młyn ( pierwsze warsztaty rytmiczne )

Miło nam poinformować, że zakończyła się pierwsza seria warsztatów, które odbyły się w dniach 25-26.09.2014. Jako pierwsze odbyły się zajęcia teatralne dla dziewczyn prowadzone przez Kingę, a drugiego dnia Denis (perkusista chorwackiego zespołu Bozje Ovcice) wprowadzał nas w tajniki gry na perkusji oraz uczył podstaw rytmiki. Frekwencja dopisała- miło było zobaczyć nowe, uśmiechnięte twarze . Bawiliśmy się świetnie, a po warsztatach długim rozmowom nie było końca, co zaowocowało nowymi znajomościami. Cieszymy się, że mogliśmy być tam z Wami .

Jednak żeby warsztaty mogły się odbyć, włożyliśmy mnóstwo czasu i wysiłku w prace remontowe. W tym tygodniu dużo się działo - skończyliśmy antresolę, zwoziliśmy nowy sprzęt, dekorowaliśmy wnętrze. Na koniec wielkie sprzątanie i Anielski Młyn był gotów na wasze przybycie . 

Zachęceni sukcesem, jakim zakończyło się nasze spotkanie z Wami, już teraz zapraszamy Was na kolejne warsztaty oraz cykliczny, coroczny Spirit Filled Gathering 2014.

Do zobaczenia !